Mikołajkowe zawody pływackie z medalami naszych uczniów

5 grudnia 2021 roku odbyła się mikołajkowa impreza pływacka na Rzeszowskim Ośrodku Rekreacji i Sportu w Rzeszowie pt. II Mikołajowy Meeting Pływacki Swim Tri, w którym wzięli udział i wywalczyli medalowe miejsca uczniowie naszej szkoły :

Alicja Kozłowska – uczennica klasy IV zdobywając

I  miejsce na 50m stylem klasycznym

II miejsce na 50m stylem dowolnym

II miejsce na 50m stylem grzbietowym

Mateusz Kozłowski – uczeń klasy II zdobywając:

I miejsce na 25m stylem grzbietowym

II miejsce na 25m stylem dowolnym

Tydzień później w sobotę 11 grudnia 2021r. na Krytej Pływalni „Fala” w Nowej Wsi odbyły się kolejne zawody pływackie dla dzieci z okazji mikołajek, w których brali udział uczniowie naszej szkoły osiągając świetne rezultaty :

Weronika Gołojuch – uczennica klasy VIIa zdobywając:

I miejsce na 50m w stylu klasycznym

II miejsce na 50m w stylu grzbietowym

Mateusz Kozłowski – uczeń klasy II zdobywając:

I miejsce na 25m w stylu dowolnym

I miejsce na 25 w stylu grzbietowym

Serdecznie gratulujemy świetnych wyników i osobistych  sukcesów! Jesteśmy z Was dumni !!!

Impreza, która cieszy się dużym zainteresowaniem, miała na celu promowanie aktywnego stylu życia oraz popularyzacje pływania wśród dzieci i młodzieży. Liczyła się nie tylko rywalizacja, ale przede wszystkim dobra zabawa i mikołajkowa atmosfera.
Każdy zawodnik dostał pamiątkowy medal, dyplom oraz słodki upominek z okazji Mikołajek. Dodatkowo trzy pierwsze miejsca nagrodzone zostały medalami, dyplomami oraz nagrodami ufundowanymi przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Trzebownisku w Nowej Wsi.

Serdecznie gratulujemy świetnych wyników i osobistych  sukcesów!

Jesteśmy z Was dumni !!!

Agnieszka Możdżeń