Ogłoszenie

Od poniedziałku, 17 maja 2021 r. zgodnie z rozporządzeniem MEiN z 29 kwietnia 2021 r. w ZS w Wólce Podleśnej uczniowie z klas IV-VIII będą realizować zajęcia hybrydowo, natomiast w klasach I – III obowiązuje nauczanie stacjonarnie.

Zgodnie z zasadami nauczania hybrydowego, harmonogram zajęć został opracowany w taki sposób, aby zajęcia w szkole miało nie więcej niż 50 proc. uczniów klas IV-VIII oraz co najmniej 50 proc. – zdalnie. Nauczanie w formie stacjonarnej odbywać się będzie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego i zgodnie z procedurami funkcjonowania szkoły w czasie pandemii.

Klasy 1- 3 przychodzą do szkoły  na 7.40,  o 7.45 uczniowie pod opieką nauczycieli uczących przechodzą do sal lekcyjnych.

Klasy 4-8  przychodzą do szkoły na 1 lekcję nie wcześniej niż na 7.45

Dyrektor Zespołu Szkół w Wólce Podleśnej