Podziękowanie za wsparcie akcji charytatywnej – I Ty bądź naszym Świętym Mikołajem…

W dniach 10-23 listopada 2023 r. w naszej szkole przeprowadziliśmy zbiórkę żywności, środków czystości, artykułów papierniczych, odzieży, zabawek dla Podopiecznych Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci w ramach akcji „ I Ty bądź naszym Świętym Mikołajem …”.
Dzięki Waszej wrażliwości i zaangażowaniu zebraliśmy 4 pudełka darów, które przekazaliśmy dla Podopiecznych  Hospicjum w Rzeszowie w dniu 24 listopada 2023 r.
Składamy serdeczne podziękowania Wszystkim, którzy przyczynili się do sukcesu akcji – osobom zaangażowanym w jej organizację, promocję i prowadzenie.
Dziękujemy Rodzicom i Uczniom za ogromną wrażliwość, otwarte serce, za bezinteresowną chęć czynienia dobra.
Czujemy ogromną radość, że nasza społeczność szkolna tak wspaniale dzieli się z innymi!

Organizatorzy:

Nauczyciele i Wolontariusze ZS w Wólce Podleśnej