PÓŁKOLONIA LETNIA DLA UCZNIÓW KLAS I-III

W dniach od 24 – 28 czerwca 2024 r. w Zespole Szkół w Wólce Podleśnej będzie organizowana półkolonia dla uczniów klas I – III naszej szkoły oraz zameldowanych w obwodzie naszej szkoły.

Dzieci będą mieć zagwarantowaną opiekę od godz. 7.00 do 16.30,  natomiast program półkolonii realizowany będzie w godzinach 8.00 – 15.00.

Zapisy na półkolonię rozpoczną się 27.05.2024 r. i potrwają do 7.06.2024 r. lub do wyczerpania miejsc. Warunkiem zgłoszenia na półkolonię jest złożenie w sekretariacie szkoły (godziny  pracy 7.30-15.30) karty uczestnika (formularz dostępny w sekretariacie szkoły lub pod linkiem) i dokonanie wpłaty w wysokości 200 zł. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku wyczerpania limitu miejsc dziecko zostanie wpisane na listę rezerwową.

W programie:

1) Wycieczka do Łańcuta

– seans filmowy w Miejskim Domu Kultury,

– zwiedzanie Muzeum – wybrane miejsca – Storczykarnia, Ujeżdżalnia,

– spacer po parku.

2) Wyjazd do Siedliska Janczar w Pstrągowej

– przejazd bryczkami po okolicy,

-„Od ziarna do chleba” –warsztaty edukacyjne połączone z pokazem tradycyjnego wypieku chleba,

-zwiedzanie ośrodka jeździeckiego wraz z indywidualną przejażdżką konną na maneżu (pod okiem instruktora).

3) Wyjście do Remizy Ochotniczej Straży Pożarnej w Wólce Podleśnej

– udział dzieci w mini zawodach strażackich.

4) Wycieczka do Zespołu  Podkarpackich Parków Krajobrazowych  w Dukli

– zwiedzanie wystawy w siedzibie nadleśnictwa,

– poznanie historii klasztoru w Dukli,

– przejazd i wyjście do   pustelni Św. Jana z Dukli,