Polskie barwy
Z okazji zbliżającego się Święta Konstytucji 3 Maja przedszkolaki z grupy “Smerfów” wzięły udział w wyjątkowych zajęciach plastycznych.
Dzieci z ogromnym zaangażowaniem stworzyły flagę Polski, wykorzystując do tego własne paluszki! Każdy maluch odbijał je w farbie, tworząc biało-czerwone barwy narodowe. Była to nie tylko świetna zabawa, ale także doskonała okazja do rozmowy o symbolach narodowych i znaczeniu tego ważnego święta.


