Pożegnanie uczniów klas VIII

21 czerwca 2023 r. to bardzo ważny dzień w życiu naszych ósmoklasistów. W tym dniu uroczyście pożegnali swoich kolegów i nauczycieli, a także tradycyjnie, jak na zakończenie szkoły przystało, uczestniczyli w zabawie, zwanej komersem. Przewodnią myślą dzisiejszego spotkania absolwentów była sentencja “Czas rozwinąć skrzydła…”
Pożegnania są trudne, szczególnie po ośmiu latach w jednej klasie, jednej szkole… Ale są one także początkiem nowej, miejmy nadzieję, że szczęśliwej drogi, którą rozpoczynają nasi uczniowie. Nie obyło się bez łez i wzruszeń.
Zgodnie z tradycją głos zabrali uczniowie klasy VII, którzy pożegnali starszych kolegów wzruszającymi życzeniami i drobnymi upominkami.

Życzymy wam, drodzy ósmoklasiści,  samych dobrych chwil, wspominajcie naszą szkołę z uśmiechem.

Gabriela Wardęga
Edyta Purcha