Przedszkolny Konkurs Plastyczny “Praca moich rodziców”

Dnia 26 października 2021 r. w naszym przedszkolu odbyło się rozstrzygnięcie Przedszkolnego Konkursu Plastycznego pt.: „Praca moich Rodziców”, skierowanego do dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Celem konkursu było zapoznanie przedszkolaków z wybranymi zawodami, kształtowanie pozytywnych postaw wobec pracy i edukacji, pobudzanie i rozwijanie zainteresowań i uzdolnień oraz zaprezentowanie twórczych możliwości dzieci poprzez wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych.

Do konkursu zgłoszonych został 16 prac plastycznych wykonanych przez dzieci samodzielnie lub z pomocą rodziców. Wszystkie prace były piękne, oryginalne i związane z tematyką. Wytypowanie zwycięzców było niezwykle trudnym zadaniem dla komisji konkursowej. Dzieła plastyczne oceniane były w czterech kategoriach wiekowych. Jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria I: 3 latki

I miejsce: Anna Koszulińska

II miejsce: Natalia Tworzydło

III miejsce: Franciszek Wolanik

Przedszkolaki włożyły dużo pracy i serca w przygotowanie prac plastycznych. Biorąc pod uwagę, jak ważne jest dla dzieci docenianie ich trudu, wszyscy uczestnicy konkursu uhonorowani zostali imiennymi dyplomami i pięknymi upominkami. Kolorowe i pełne fantazji prace konkursowe wyeksponowane zostały na wystawie zorganizowanej w holu przedszkola.

Serdecznie gratulujemy każdemu uczestnikowi konkursu za włożony trud, pomysłowość i twórczą pracę. Podziękowania należą się również rodzicom za ogromne zaangażowanie i współpracę. Życzymy dalszych sukcesów!!!