Przygoda z Królową Jadwigą

Już po raz drugi uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Wojewódzkim Konkursie Literackim i Plastycznym organizowanym przez Zespół Szkół w Maćkówce ,który w tym roku odbył się pod hasłem „Moja przygoda z królową Jadwigą”. Miło nam poinformować, że jury konkursu także i w tym roku doceniło talenty literackie i artystyczne naszych wychowanków i przyznało trzem z nich nagrody. W kategorii klas I- III za pracę plastyczną wyróżnienie otrzymała Julia Kot z klasy III , natomiast w kategorii klas VII-VIII II miejsce zdobyła Dominika Stec z klasy VIII, zaś wyróżnienie przypadło w udziale Aleksandrze Drzał  z klasy VIII.  Święta Królowa Jadwiga, nasza patronka, z pewnością jest dumna, że uczniowie szkoły, która nosi jej imię, rozwijają swoje pasje i umiejętności. My także jesteśmy z nich dumni! Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Iwona Dziągwa

Justyna Polanowska