Scrapbooking – Moja pasja

Dzisiaj w naszym przedszkolu gościliśmy mamę Laury Kosiorowskiej z grupy “Biedronek”. Pani Magdalena opowiedziała o swojej wielkiej pasji. Dostarczyła dzieciom “garść” ciekawostek na temat techniki scrapbookingu. Zaprezentowała narzędzia, akcesoria oraz kreatywne dodatki do dekorowania. Podczas warsztatów przedszkolaki miały również okazję obserwować etapy powstawania kartki okolicznościowej metodą mix – media. Zajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Okazały się wspaniałym pomysłem na rozwijanie aktywności twórczej i ekspresji plastycznej wśród dzieci. Serdecznie dziękujemy Pani Magdalenie Kosiorowskiej za poświęcony czas, zaangażowanie oraz chęć podzielenia się swoją pasją i niezwykłymi umiejętnościami.