Spektakl pt.: “Alladyn”

Dzisiaj w naszym przedszkolu gościliśmy aktorów że Studia Teatralnego Krak-Art z Krakowa. Artyści przed najmłodszą publicznością zaprezentowali spektakl pt.: “Alladyn”. To jedna z baśni “Tysiąca i jednej nocy”. Mali widzowie zostali przeniesieni
w świat orientu, kolorowych kostiumów oraz magicznych rekwizytów.  Z zachwytem śledzili historię skromnie żyjącego chłopca, który spotkał na swej drodze złego czarodzieja. Od tego czasu jego życie całkowicie się zmieniło, a sam bohater uczestniczył w wędrówce pełnej magi i czarów.  Dzięki interaktywnej formie spektaklu przedszkolaki mogły uczestniczyć w widowisku, wystąpić na scenie oraz uzyskać odpowiedzi na bardzo ważne pytania: Czy dobro zwycięży? Czy należy ufać obcym? Czym jest szacunek dla starszych, a czym przyjaźń?
Przedstawienie wszystkim bardzo się podobało. Aktorzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami.