Spektakl w rzeszowskim WDK

Dnia 22 września uczniowie klas 1-3 naszej szkoły, pod opieką wychowawców wybrali się do WDK-u w Rzeszowie na spektakl pt.: Pocahontas- indiańska księżniczka w wykonaniu Katolickiego Teatru Edukacji z Krakowa.
Była to adaptacja historii o słynnej indiańskiej księżniczce zabarwiona ciekawymi kostiumami, rekwizytami, charakteryzacją i rozbudowaną dekoracją. Wszystkie efekty sceniczne sprawiły, że poczuliśmy się, jak w bajce…
Obcowanie ze światem teatru, aktorami, sceną dostarczyło wszystkim widzom (zarówno tym małym, jak i dużym) wielu cennych wrażeń teatralnych, uśmiechu oraz dobrej zabawy.
Spektakl był pełen dynamiki i humoru, pięknego tańca i śpiewu, w wykonaniu wyśmienitych, krakowskich aktorów. Pokazał wszystkim widzom, że dobroć, uczciwość oraz odwaga pomaga zwyciężać zło i osiągnąć szczęście oraz miłość.
To był naprawdę wartościowo spędzony czas…

A. Możdżeń
A Mitał
G. Wolanik
M. Drzał
M. Mendrala-Szostek