Szanowni Rodzice, Drodzy Uczniowie

Rozpoczęcie roku szkolnego 2021/2022 w Zespole Szkół w Wólce Podleśnej odbędzie się 1 września 2021 roku o godz. 10.00 .

klasy I – V – wchodzą wejściem głównym

klasy VI – VIII – wchodzą wejściem od strony szatni

Klasa I, III i IV przechodzą na salę gimnastyczną, a uczniowie pozostałych klas udają się pod opieką nauczycieli –wychowawców na spotkania  w salach lekcyjnych.

Z każdym uczniem klasy I na teren szkoły może wejść tylko jeden rodzic. Rodziców uczniów klas starszych prosimy o pozostanie i poczekanie na dzieci przed budynkiem szkolnym.

Spotkania z wychowawcami:

Klasa II – p. M. Drzał – s.13

Klasa V – p. I. Dziągwa – s. 12

Klasa VI – p. E. Purcha – s. 3

Klasa VII a  – p. A. Możdzeń – s. 19

Klasa VII b – p. M. Proskura – Buczak – s.11

Klasa VIII –  p. K. Piotrowska – s. 1

Na terenie szkoły  nadal obowiązuje reżim sanitarny i noszenie maseczek w przestrzeni wspólnej. Prosimy pamiętać o zachowaniu bezpieczeństwa podczas drogi do szkoły.

Przypominamy, aby 1 września każdy uczeń miał ze sobą plecak lub siatkę, ponieważ podczas spotkania z wychowawcami otrzyma podręczniki.

Uczniowie podczas spotkania z wychowawcami 1 września 2021 r. proszeni są także o złożenie poniższej deklaracji odnośnie korzystania z obiadów od 2 września 2021 r. (link poniżej) lub pobrać druk w wersji papierowej przy wejściu do budynku szkoły.