Szkolny Konkurs Plastyczny „Kiedy dorosnę, będę…”

W ramach realizacji WSDZ wśród uczniów oraz dzieci przedszkolnych został przeprowadzony Szkolny Konkurs Plastyczny „Kiedy dorosnę, będę…’. Głównym celem przedsięwzięcia było zachęcanie wszystkich, aby już od najmłodszych lat zastanawiać się nad tym, kim chciałbym być w przyszłości, jaki zawód wykonywać. Oczywiście, marzenia i plany będą się zmieniać, ale warto poznawać siebie i szeroki wachlarz zawodów, by w przyszłości dokonywać właściwych wyborów.

W konkursie wzięli udział uczniowie z klas I – III oraz dzieci z „zerówki”. Dwie prace wykonali uczniowie klas starszych. Wszystkie  zostały wyeksponowane na korytarzu szkolnym.  Analiza prac daje podstawy do stwierdzenia, że dzieci młodsze mają dużą świadomość tego, kim chciałyby zostać w przyszłości. Nie miały większych problemów

z narysowaniem ciekawej ilustracji, która przedstawia ich, wykonujących w przyszłości zawód marzeń. Ponadto rozwijały swoje umiejętności plastyczny i wyobraźnię.

Zwycięzcom wręczono dyplomy i nagrody.

Sponsorami nagród byli Państwo Anna i Józef Pietrzykowie, za co serdecznie im dziękujemy.

Grażyna Wolanik