Szkolny konkurs świąteczno-językowy

Uczniowie naszej szkoły w ostatnim czasie mieli możliwość wykonania pracy plastycznej na szkolny konkurs świąteczno-językowy. Zadanie konkursowe polegało na wykonaniu słowniczka angielsko-niemieckiego w formie dowolnej np. plakat, książeczka obrazkowa, kalendarz adwentowy, etc. Słownictwo miało dotyczyć zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Prace konkursowe uczniowie i uczennice przygotowywali indywidualnie lub w parach.

Celem konkursu było rozwijanie zainteresowania językami obcymi wśród młodzieży oraz pogłębienie motywacji do nauki. Dodatkowym celem było również wdrażanie uczniów do samodzielnej pracy nad rozszerzaniem wiadomości zdobytych na lekcjach języków obcych.

Kryteria oceny prac stanowiły indywidualność oraz samodzielność przygotowanej pracy, pomysłowość w opracowaniu jej formy, zakres i poziom użytego słownictwa oraz forma graficzna.

W szkole została wykonana wystawa wszystkich oddanych „dzieł”. Wielkie brawa za chęci oraz pomysłowość w tworzeniu prac! Życzymy dalszych sukcesów w zagłębianiu tajników języków obcych!