Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023

Zakończenie roku… czas podsumowań, nagradzania, podziękowań…
Czas kończenia pewnych etapów – Ósmoklasiści stali się Absolwentami, ze łzami w oczach opuścili mury naszej Szkoły. Trzecioklasiści od września zaczną nowy etap edukacyjny.
Dnia 23 czerwca 2023 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. O godz. 10:00 licznie zgromadzeni uczniowie klas I-VIII świętowali ten dzień. Wychowawcy kolejnych klas wręczyli na forum szkoły świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody książkowe swoim najlepszym wychowankom ufundowane przez Radę Rodziców. Głos zabrała Pani Dyrektor, gratulując absolwentom ukończenia szkoły i życząc ósmoklasistom dostania się do wybranych szkół oraz wszystkim zebranym udanych wakacji. Chcąc wprowadzić w wakacyjny nastrój, uczniowie klas 1-3 zaprosili zebranych na krótki program muzyczno-artystyczny przygotowany przez nauczycieli świetlicy. Po ceremonii zakończenia roku szkolnego uczniowie udali się do swoich sal na ostatnie przedwakacyjne spotkanie.

Wszystkim i Każdemu z osobna gratulujemy wytrwałości, cierpliwości i ciężkiej pracy w dążeniu do celów w roku szkolnym 2022/2023!

Życzymy słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji !

G. Wardęga
S. Kozdroń