Uwaga! Mediacje w roku szkolnym 2020/2021!

W obecnym roku szkolnym funkcje mediatorów rówieśniczych pełnią następujący uczniowie:

1. Aleksandra Drzał z kl. 7

2. Aleksandra Iżak z kl. 8b

3. Wiktoria Tomasik z kl. 8b

4. Lidia Wiercioch z kl. 8b

5. Paweł Kępa z kl. 8b

Wszyscy posiadają kwalifikacje (w postaci certyfikatów) do prowadzenia mediacji rówieśniczych.

Mediatorzy opracowali plan działań na rok szkolny 2020/21. Wygląda on następująco:

1.Konkurs plastyczny na logo koła mediatorów X-XI 2020r.

2.Dzień Mediacji i Dzień Życzliwości 21 listopada 2020r.

3.”Pogódżmy się na święta” konkurs plastyczny ogólnoszkolny.

4. Przeprowadzenie godzin wychowawczych w wybranych klasach SP przykładowych mediacji rówieśniczych.

Ale przede wszystkim na bieżąco rozwiązywanie konfliktów, sporów pomiędzy uczniami!!!

Jeśli jesteś z kimś skłócony, skonfliktowany i chcesz się pogodzić a sam nie masz odwagi by to zrobić, jesteś nieśmiały lub skrępowany przyjdź do nas a pomożemy ci!!!

Możesz również zwrócić się o pomoc w zorganizowaniu mediacji do naszych opiekunów: p. Iwony Dziągwy, p. Sylwii Kozdroń, p. Agnieszki Możdźeń, p. Justyny Polanowskiej .