Witamy w świetlicy!

W poniedziałek 04.09.2023r. po wakacyjnej przerwie do świetlicy szkolnej powróciły wypoczęte, uśmiechnięte i chętne do podejmowania nowych zadań i wyzwań świetliki!
Po minionych wakacjach zostały piękne wspomnienia, którymi dzieci bardzo chętnie dzielą się z nauczycielami i rówieśnikami podczas zajęć.
W naszej szkolnej świetlicy powitaliśmy w tym roku szkolnym dwie klasy pierwsze. Wychowawcy wraz ze starszymi dziećmi przebywającymi w świetlicy już od pierwszych chwil nowego roku szkolnego dbają o miłą i przyjazną atmosferę, aby najmłodsi dobrze poczuli się w nowym miejscu i nowej grupie. Uczniowie wszystkich grup świetlicowych zostali zapoznani z zasadami zachowania i bezpieczeństwa obowiązującymi w świetlicy szkolnej. Codziennie z uwagi na sprzyjającą pogodę na szkolnym placu zabaw od godziny 13:30 organizowane są zajęcia integracyjne.. Dzieci poprzez wspólną zabawę poznają się, wspierają się w pokonywaniu pojawiających się trudności i uczą się współdziałania.
Drodzy Uczniowie życzymy Wam, aby ten rok szkolny przepełniony był owocną i pełną sukcesów pracą, byście z zapałem odkrywali nową wiedzę. Rodzicom życzymy dumy z osiągnięć swoich dzieci.

Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia! 

Sylwia Kozdroń
Gabriela Wardęga
Józef Durlak
Dariusz Czyjt