Wsparcie psychologiczno-pedagogiczne

Drodzy Rodzice!

Mimo iż pandemia powoli dobiega końca, jej skutki będziemy z pewnością odczuwać jeszcze bardzo długo. Aby wesprzeć nauczycieli i rodziców w ich zwalczaniu, Ministerstwo Edukacji Narodowej opracowało Program wsparcia psychologiczno-pedagogicznego. Jego celem jest przede wszystkim zapewnienie dobrostanu psychicznego dzieci i młodzieży. Skorzystać z materiałów opracowanych przez specjalistów mogą nie tylko nauczyciele, ale także rodzice i dzieci. Internetowa Platforma Specjalistyczno-Doradcza jest źródłem wiedzy teoretycznej i praktycznej przydatnej przy redukcji negatywnych skutków sytuacji problemowych. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z zamieszczonymi publikacjami, propozycjami szkoleń czy radami ekspertów. Aby uzyskać dostęp do materiałów, należy wejść na podaną niżej stronę, a następnie założyć konto i zalogować się.

Internetowa Platforma Specjalistyczno-Doradcza

Justyna Polanowska