Wszystkiego dobrego dla wszystkich z okazji Walentynek

Dzień Świętego Walentego, popularne Walentynki, wpisał się już na stałe w harmonogram naszych szkolnych imprez. Co roku Samorząd Uczniowski stara się, aby ten dzień był wyjątkowy i możliwością okazania sobie serdeczności, życzliwości i ciepła.
Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego została zorganizowana „Poczta Walentynkowa”, dzięki której Ci, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom, wrzucali kartki, laurki lub listy do specjalnie przygotowanego pudełka.
A chętnych było w tym roku bardzo dużo…
Tajemnicze liściki, piękne kolorowe laurki i kartki zostały dostarczone przez wysłanników Samorządu Uczniowskiego do zaskoczonych, ale szczęśliwych adresatów.
Wśród uczniów panowała wesoła atmosfera, królował kolor czerwony, a nauczyciele nie wstawiali jedynek:).
To był naprawdę udany dzień.
Do zobaczenia za rok!

Agnieszka Możdżeń