Wycieczka zwycięzców szkolnego konkursu na lotnisko w Jasionce

W dniu 18.06.2024 r. zwycięzcy szkolnego konkursu „Pokaz mody nauczycielskiej” wybrali się na wycieczkę do Jasionki na lotnisko. Już podczas podróży autobusem uczniom dopisywał bardzo dobry humor. Po przybyciu na miejsce i zrobieniu pamiątkowej fotografii przed terminalem Portu Lotniczego Rzeszów-Jasionka im. Rodziny Ulmów uczestnicy wycieczki udali się na jego zwiedzanie. Mieli okazję zobaczyć miejsce odprawy, nadawania bagaży, zapoznali się z informacjami podawanymi na telebimach, zwiedzili kaplicę oraz poznali regulamin lotniska. Następnie przyszedł czas na chwilę relaksu w kawiarni So! Coffiee, gdzie na uczniów czekał słodki poczęstunek. Po zasłużonym odpoczynku grupa udała się na spacer w stronę przystanku autobusowego, skąd w bardzo dobrych nastrojach powróciliśmy do szkoły.

Wycieczka oraz poczęstunek w kawiarni był możliwy dzięki uprzejmości firmy Lagardere Travel Retail Polska oraz Radzie Rodziców. Dziękujemy serdecznie Przewodniczącej Rady Rodziców Pani Sylwii Lech za pomoc w organizacji wycieczki.

Iwona Rojek