Wyjazd do Zespołu Szkół Energetycznych

W dniu 8 marca uczniowie klasy 8 uczestniczyli w ramach “dni otwartych szkoły ” w wyjeździe do Zespołu Szkół Energetycznych w Rzeszowie. Na miejscu mieli możliwość zapoznania się z nowoczesnymi kierunkami kształcenia jakie oferuje szkoła oraz obejrzenia wielu pracowni, w których ucząca się tutaj młodzież przeprowadza różne eksperymenty oraz doświadczenia. Ciekawe rozmowy z nauczycielami pracującymi w tej szkole, którzy chętnie odpowiadali na pytania uczniów wzbudziły ciekawość oraz być może pomogły nakreślić przyszły wybór szkoły. Wyjazd do Zespołu Szkół Energetycznych został zorganizowany w ramach projektu “Zielona Edukacja w Gminie Trzebownisko“, w którym uczestniczy również nasza szkoła. Na zakończenie spotkania odbyły się ciekawe warsztaty dotyczące odnawialnych źródeł energii.

Justyna Kus-Buć