Szkolny Dzień Życzliwości i Mediacji

“Uśmiech to taka krzywa, która wszystko prostuje”. Takie hasło i wiele innych pogodnych przyświecały nam przy organizacji obchodu szkolnego Dnia Życzliwości i Mediacji, który odbył się 22 listopada 2021 roku. Uczniowie całej szkoły chętnie się w ten projekt włączyli, ubierając się na żółto, kolor życzliwości, optymizmu.
Na drzwiach wszystkich klas pojawiły się przygotowane przez pedagoga szkolnego p. Annę Bester optymistyczne motta na dobry początek dnia i lekcji.
Aleksandra Drzał z klasy 8 przygotowała na ten dzień mnóstwo wspaniałych, mądrych i radosnych myśli, haseł i cytatów, które rozdała dyrektorom, nauczycielom, pracownikom obsługi i uczniom. To zdecydowanie poprawiło nam humory. Uczniowie wzięli również udział w zabawie „wszystkie cytrynki mają śmieszne minki”, która miała za zadanie wywołać uśmiechy wśród uczniów. Zabawę przygotował samorząd uczniowski. To dopiero była frajda! Każdy kto zjadł plasterek cytryny i się nie skrzywił otrzymał żółtą emotkę. Okazało się że większość uczniów podołała zadaniu. Z resztą zobaczcie sami w galerii.

Iwona Dziągwa
Agnieszka Możdżeń