Bal Karnawałowy 2022

„Bal maskowy, bal maskowy

Jest naprawdę pomysłowy.

Można przebrać się za jeża,

Krasnoludka lub rycerza…”

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Ten magiczny czas nastał również w naszym przedszkolu. Dzieci przychodziły do przedszkola przebrane z bohaterów znanych bajek, z dumą prezentując swoje piękne stroje. Nie zabrakło wróżek, księżniczek, motylków, rycerzy, piratów, Spider-menów i wiele innych fantastycznych postaci.

Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka- w takiej atmosferze bawiły się dzieci podczas balu zorganizowanego indywidualnie dla każdej z grup. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, a wszystko za sprawą udziału w wielu ciekawych zabawach i tańcach prowadzonych przez wychowawców grup. Wspólna zabawa przynosiła przedszkolakom wiele radości i pozostawiła wiele niesamowitych wrażeń. Zapraszamy do galerii zdjęć, aby wspólnie z dziećmi przeżyć ten wyjątkowy dzień.