Dzień Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i prezentów będących wyrazem miłości i szacunku dla rodziców. My także postanowiliśmy w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też 26 maja w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy i Taty. Pani Dyrektor Renata Poźniak przywitała wszystkich przybyłych Rodziców, życzyła zdrowia i dużo miłości w tym pięknym dniu i zaprosiła na miłą niespodziankę przygotowaną przez ich pociechy. Bogatą część artystyczną i piękny koncert łączący śpiew i taniec przygotowały klasy 1-3 wraz z wychowawczyniami. Wzruszająca , miła i ciepła atmosfera towarzyszyła tej uroczystości. Po występach dzieci, wręczyły rodzicom drobne upominki. Całość spotkania zwieńczył słodki poczęstunek.

A. Możdżeń
G. Wolanik