Podziękowanie za udział w akcji charytatywnej

„Człowiek jest dobry nie przez to kim jest,
lecz przez to czym dzieli się z innymi…”
Jan Paweł II

Podziękowanie

Za wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy.

Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra.

Za pomoc i życzliwość – DZIĘKUJEMY!

Dyrekcja, grono pedagogiczne, wolontariusze Zespołu Szkół im. Świętej Królowej Jadwigi w Wólce Podleśnej składają serdeczne podziękowania za zaangażowanie i wsparcie akcji charytatywnej na rzecz pomocy Fundacji Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci z siedzibą w Rzeszowie przy organizacji prezentów dla Podopiecznych i ich Rodzeństwa z okazji zbliżającego się DNIA DZIECKA.
Serdecznie dziękujemy Rodzicom, Uczniom oraz osobom zaangażowanym w naszą akcję. Dziękujemy za okazane wsparcie i za to, że mogliśmy liczyć na Państwa otwarte serca, które tak przepięknie potrafią dzielić się dobrem z innymi!
Wszystkie zebrane dary rzeczowe tj. artykuły spożywcze, higieniczne, papiernicze i słodycze zostały spakowane i przekazane w dniu 25 maja 2023r. do Podkarpackiego Hospicjum w Rzeszowie.

Jeszcze raz pragniemy podziękować wszystkim ludziom dobrej woli za pomoc, szczodry gest, okazane serce i wrażliwość!

Dyrekcja, Nauczyciele i Uczniowie Zespołu Szkół w Wólce Podleśnej