Dzień Nauczyciela

“Przystroimy dziś w złote liście
Ławki i ściany,
Żeby był milej, weselej…
Tego dnia przywitamy z uśmiechem
Tych, którzy zawsze są z nami –
Naszych Nauczycieli”

13 października w naszej szkole świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji cała społeczność szkolna wzięła udział w uroczystej akademii.
W części oficjalnej głos zabrała Pani dyrektor Renata Poźniak, która złożyła serdeczne życzenia wszystkim pracownikom szkoły, podziękowała za trud wkładany w kształcenie i wychowanie naszych uczniów.
Po części oficjalnej odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów klasy 5.
Następnie przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli nauczycielom drobne upominki dziękując za ich pracę.

Z okazji Waszego Święta, kochani Nauczyciele, życzymy Wam serdecznie: – aby uśmiech zawsze na waszych twarzach gościł, – aby takich wychowanków jak my każdy Wam zazdrościł, – aby przykrość z naszej strony Was na co dzień omijała, – aby wyrozumiałość dla naszych wybryków serca Wasze przepełniała, – aby uczniowie doceniali pracę Waszą, – aby wiedza Wasza stopniowo stawała się naszą, – aby smutek w radość się przemieniał, – aby każdy uczeń polecenia Wasze spełniał, – abyście zdrowi i weseli byli i w Bożej opiece długich lat dożyli. Tego wszystkiego co zostało napisane i to co jeszcze niewypowiedziane życzą Uczniowie.

Justyna Kus-Buć
Katarzyna Piotrowska