eTwinning

Nasza szkoła w bieżącym roku szkolnym była pomysłodawcą projektu eTwinning „My adorable pet”, który oparty był na idei wprowadzenia najnowszych metod nauczania języka obcego w pracy z uczniami, a podstawą działań była współpraca szkół z Polski i zagranicy przez Internet z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. Projekt „My adorable pet” był prowadzony od listopada 2020r. do marca 2021r. przez  nauczycieli języka angielskiego naszej szkoły i wzięło w nim udział 58 uczniów oraz 9 nauczycieli z Polski, w tym z naszej szkoły, Rumunii, Portugalii i Turcji.

Realizacja projektu wymagała dużego nakładu pracy uczniów i nauczycieli. Udział w tym przedsięwzięciu przyczynił się do rozwoju kompetencji kluczowych- porozumiewanie się w językach obcych, jak również do większej biegłości z zakresu kompetencji informatycznej. W ramach projektu uczniowie rozwijali oraz doskonalili swoje umiejętności językowe i komunikacyjne, wykorzystywali język angielski nie tylko w teorii, ale również w praktyce, a co najważniejsze nawiązali współpracę z różnymi szkołami z Polski i zagranicy, wymieniając się pomysłami.

Zapraszamy do oglądnięcia prac uczniów w galerii!