Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej

30 listopada 2023r. w naszej szkole odbył się Gminny Konkurs Piosenki Obcojęzycznej. Celem konkursu była popularyzacja nauki języków obcych, rozwijanie umiejętności wokalnych wśród uczniów, kształtowanie umiejętności współzawodnictwa, nawiązanie współpracy międzyszkolnej oraz promocja alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Do konkursu przystąpiło 17 uczestników ze szkół z terenu gminy Trzebownisko. Uczestnicy reprezentowali: SP w Stobiernej 1, Zespół Szkolno-Przedszkolny w Stobiernej 2, SP w Jasionce, SP w Łukawcu, SP w Łące oraz SP w Wólce Podleśnej. Konkurs oceniany był przez czteroosobowe jury w składzie:

1. p. Barbara Grzesik– nauczyciel języka angielskiego,

2. p. Tomasz Piwowar– nauczyciel muzyki,

3. p. Anna Mitał -nauczyciel nauczania zintegrowanego,

4. p. Beata Madera – nauczyciel języka niemieckiego.

Jury oceniało poprawność językową, walory głosowe, interpretację utworu oraz ogólny wyraz artystyczny Konkurs podzielony został na dwie kategorie wiekowe: klasy IV-VI oraz klasy VII-VIII. Z każdej kategorii wiekowej zostało wyłonionych po 3 finalistów.

W pierwszej kategorii wiekowej zwycięzcami zostali:

Wiktoria Drzał (Wólka Podleśna) / Emilia Pokrzywa (Jasionka) – I miejsce

Zofia Naja (Stobierna nr 1) – II miejsce

Wiktoria Puc (Zaczernie) – III miejsce

W drugiej kategorii wiekowej zwycięzcami zostali:

Magdalena Orłoś ( Wólce Podleśna ) – I miejsce

Aleksandra Kołodziej (Stobierna nr 1) – II miejsce

Lena Chmiel (Zaczernie) – III miejsce

Zwycięzcy konkursu otrzymają dyplomy oraz atrakcyjne nagrody.

Organizatorzy: Edyta Purcha

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć: