Jasełka w naszej szkole

12.01.2023 r. w naszej szkole zostały wystawione jasełka. To świąteczne spotkanie zostało zaplanowane na okres przedświąteczny, ale ze względu na nieobecność zarówno uczniów jak i nauczycieli spowodowaną chorobami, odbyło się dopiero teraz. Trwając zatem w klimacie Bożego Narodzenia, mieliśmy możliwość obejrzenia przedstawienia opowiadającego o narodzeniu Jezusa w wykonaniu uczniów klasy VI. Sceny z życia Świętej Rodziny zostały urozmaicone występem szkolnego chóru przygotowanego przez P. Tomasza Piwowara oraz przepięknym tańcem aniołów (klasy I „A” i „B”), do którego choreografię opracowały –P. Anna Mitał i P. A. Możdżeń. O dekoracje do przedstawienia zadbała P. G. Wardęga, a za scenariusz i przygotowanie uczniów odpowiedzialne były- P.E. Purcha, I. Dziągwa i J. Polanowska. Na zakończenie spotkania P. Dyrektor Renata Poźniak złożyła wszystkim uczniom i nauczycielom noworoczne życzenia.

Justyna Polanowska