Jesień w świetlicy szkolnej

W naszych  świetlicach szkolnych zagościła Jesień. Jest ona inspiracją do wykonania różnorodnych prac plastycznych. Dzieci poznają różnorodne techniki plastyczne, dzięki którym dostrzegają piękno wytworów przyrody, kształtują i rozwijają swoje uzdolnienia, wyrabiają umiejętność wyrażania swoich myśli i uczuć oraz rozwijają aktywność oraz ekspresję twórczą. Wykorzystując wiele technik, uczniowie wykonali m.in. jesienne krajobrazy, drzewa, wizerunki pani jesieni, grzybki, jabłka, dynie oraz wiele innych, które można podziwiać na naszych świetlicowych gazetkach. W świetlicach obchodziliśmy m. in.: Dzień Chłopka, Dzień Nauczyciela, braliśmy udział w tygodniu BeFit organizowanym w naszej szkole, uczyliśmy się pierwszej pomocy przedmedycznej. Były zabawy z chustą animacyjną oraz ze wstążkami gimnastycznymi. Poznaliśmy rodzaje grzybów oraz cykl rozwojowy rodziny pszczelej.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Gabriela Wardęga
Karolina Gancarz