Konkurs „Zeszyt Dobrych Uczynków”

W tym roku szkolnym po raz pierwszy  uczniowie klas I – III zostali zaproszeni do udziału w szkolnym konkursie „Zeszyt Dobrych Uczynków”.  Założenia projektu opierały się na Ogólnopolskim Konkursie: „Cukierek za życzliwość”, ale nie tylko. Zadaniem dzieci było przez okres trzech miesięcy  w specjalnie założonym zeszycie notować, opisywać, ilustrować swoje działania – dobre uczynki czynione wobec innych.

W prowadzonej akcji wzięło udział  11 uczniów. Dzieci stanęły na wysokości zadania. Przedstawiły pięknie prowadzone zeszyty opisujące ich różnorodne dobre uczynki wobec członków rodziny oraz osób obcych ozdobione rysunkami, a nawet  zdjęciami.

Szkolna komisja nagrodziła i wyróżniła wszystkie przedstawione zeszyty. Fundatorem nagród był proboszcz naszej parafii ks. Andrzej Pociask, za co mu serdecznie dziękujemy.

Zeszyty nagrodzone:

Klasa II: Witek Justyna, Surowiec Maciej

Klasa III: Pilecka Aleksandra, Smela Dominik, Tomaka Milena, Wrona Weronika, Mazur Joanna, Pietrzyk Jakub

Zeszyty wyróżnione:

Klasa II: Flis Michał

Klasa III: Stawarz Aleksandra,  Kot Julia

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu  za ich zaangażowanie i wkład pracy w prowadzenie zeszytów, a przede wszystkim za ich życzliwe działania. Pamiętajmy, że nie ma lepszej formy wychowania, jak przez bezinteresowną pomoc innym.

Grażyna Wolanik
Anna Mitał