Listy do Świętego Mikołaja wyróżnione!

Już po raz czwarty uczniowie naszej szkoły wzięli udział w VII Wojewódzkim Konkursie Literackim „List do Świętego Mikołaja” organizowanym przez ZS w Wysokiej Głogowskiej pod patronatem burmistrza Głogowa Małopolskiego. Motywem przewodnim prac była nasza planeta i zagrożenia, na które jest narażona. Uczniowie w dwóch kategoriach wiekowych redagowali listy do św. Mikołaja, w których zawierali prośby o pomoc w realizacji działań na rzecz ochrony środowiska i klimatu. Miło nam poinformować, że tak jak w poprzednich latach, również i w tym roku prace naszych uczniów zostały zauważone przez jury. Z dumą donosimy, że Anna Jakubowska z kl. VIII oraz Anna Smela z kl. VII b otrzymały wyróżnienia. Komisja konkursowa w uzasadnieniu swojego stanowiska wskazała, że prace uczennic zasługują na uznanie ze względu na pomysłowość, ogólny wyraz artystyczny oraz atuty literackie.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Justyna Polanowska
Dariusz Czyjt