Mikołaj w naszej szkole

W tym roku, Święty Mikołaj wszystkich zaskoczył ponieważ przybył do naszej szkoły wspaniałym powozem, w towarzystwie pięknej Śnieżki wyjątkowo wcześnie, bo już 2 grudnia, przywożąc dla wszystkich uczniów kosz słodkości od Wójta Gminy Trzebownisko Pana Lesława Kuźniara.
Dzień 6 grudnia też był dniem wyjątkowym.
Od wielu lat w naszej szkole podtrzymujemy tradycję mikołajkową, noszenia mikołajkowych czapeczek i czerwonych ubrań, a co najważniejsze to dzień bez pytania. Tego dnia znowu odwiedził nas Św. Mikołaj i przybył z workiem pełnym słodyczy dla wszystkich uczniów tych małych i tych większych, tym razem od naszej Rady Rodziców Szkoły.
W tym dniu, w ramach mikołajek, uczniowie klas 1-3 pojechały do kina na film pt. „Wielki zielony krokodyl domowy”, zaś starsi uczniowie obdarowywali się prezentami w klasach. Na koniec nie mogło zabraknąć pamiątkowych klasowych zdjęć. To był naprawdę wesoły, pełen niespodzianek czas…
Dziękujemy Św. Mikołajowi, Wójtowi Gminy Trzebownisko Panu Lesławowi Kuźniarowi, Radzie Rodziców i Samorządowi Uczniowskiemu.

Do zobaczenia już za rok.

Agnieszka Możdżeń
Gabriela Wardęga