Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny „Fraszka”

Do tegorocznej edycji Ogólnopolskiego Konkursu  Polonistycznego „Fraszka” przystąpiło 12 uczniów z naszej szkoły.  Ze względu na  trwającą  pandemię został on przeprowadzony on-line za pomocą specjalnie przygotowanej platformy.  Miło nam poinformować, iż Komitet Organizacyjny docenił  wiedzę z zakresu języka ojczystego naszych wychowanków .

Jury przyznało dyplomy uczennicom, które uzyskały bardzo wysoki wynik z testu – Lidii Wiercioch z klasy VIII b oraz Annie Smeli  z klasy VI b.

Gratulacje należą się także tym uczniom, którzy zdobyli w tym konkursie wyróżnienie. Oto lista nagrodzonych:

Amelia Michno kl. VIII a

Dominika Stec kl. VII

Aleksandra Drzał kl. VII

Katarzyna Pietraszek kl. VIII b

Kuźniar Bartłomiej kl. VI b

Pozostałym uczestnikom konkursu przekazano dyplomy uznania.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w takiej formie sprawdzania wiedzy  i mamy nadzieję, że spotka się ona z zainteresowaniem również w przyszłym roku.

Justyna Polanowska
Dariusz Czyjt