14 lutego to Dzień Świętego Walentego – tzw „Walentynki”

Wpisał się on już w harmonogram naszych szkolnych imprez. Co roku staramy się, aby ten dzień był dla wszystkich wyjątkowy. Nie obchodzimy go jako typowy dzień zakochanych, ale przede wszystkim jako dzień okazywania sobie życzliwości, serdeczności i ciepła.

Szkolna poczta walentynkowa w naszej szkole jest już tradycją i cieszy się dużą popularnością wśród dzieci, a zdalne nauczanie w ogóle nie przeszkodziło w jej organizacji :).

Wszyscy nasi uczniowie z klas I-III, którzy chcieli przekazać życzenia swoim  sympatiom wykonali podczas zajęć świetlicowych piękne, kolorowe kartki i laurki, a następnie wrzucili je do specjalnie przygotowanego pudełka.

Trzeba przyznać, że nasz szkolny listonosz miał pełne ręce roboty, ponieważ kartek i życzeń było bardzo dużo :). Nie brakło również wyrazów sympatii dla Dyrekcji Szkoły, nauczycieli i wychowawców.

W tym dniu dominował kolor czerwony, a szkolne korytarze były udekorowane w barwach zarezerwowanych dla Dnia Zakochanych i wprowadziły wszystkich w miły nastrój :).

Do zobaczenia już za rok 🙂