Organizacja pracy szkoły od 2 września 2020 r.

1. Przed wejściem do szkoły każdy uczeń ma obowiązek założenia maseczki na usta i nos lub przyłbicy i dezynfekcji rąk.

1. Zajęcia lekcyjne w klasach I – III będą rozpoczynać się o godzinie 7:50. i będą mieć formę „bezdzwonkową”. Wychowawcy klas odbiorą dzieci z szatni o godzinie 7:45. Uczniowie przychodzący do szkoły wcześniej mogą skorzystać z świetlicy szkolnej.

2. Uczniowie klas IV – VIII będą rozpoczynać zajęcia lekcyjne o godzinie 8:00 w jednej przydzielonej do danej klasy sali, aby ograniczyć przemieszczanie się uczniów po budynku szkoły.

3. W czasie przerw śródlekcyjnych, podczas przemieszczania się na stołówkę, do biblioteki oraz w szatni przed i po lekcjach wymagane jest przestrzeganie reżimu sanitarnego, noszenie maseczek lub przyłbic.

4. Podczas zajęć lekcyjnych po zajęciu miejsca w ławce nie ma obowiązku noszenia maseczek i przyłbic.

5. Przerwy środlekcyjne uczniowie spędzają w wyznaczonych dla poszczególnych klas miejscach pod opieką nauczycieli, aby w jak największym stopniu utrzymać reżim sanitarny.