Szanowni Rodzice, drodzy Uczniowie

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się 1 września 2020 roku. Nie będzie w tym dniu spotkania ogólnego i uroczystej akademii. Inauguracja roku szkolnego ograniczy się do spotkania z wychowawcami w salach wg następującego harmonogramu:

klasy I – IV – przychodzą do szkoły na godzinę 9:00,

klasy V – VIII – przychodzą do szkoły na godzinę 10:00.

Z każdym uczniem klasy I na teren szkoły może wejść tylko jeden rodzic. Rodziców uczniów klas starszych prosimy o pozostanie i poczekanie na dzieci przed budynkiem szkolnym. Przy wyznaczonych wejściach do szkoły zbiorą się uczniowie poszczególnych klasy i pod opieką nauczycieli –wychowawców przejdą do sal lekcyjnych.

Godzina 9:00

Klasa I – WEJŚCIE GŁÓWNE – p. A. Wis- Zając – SALA GIMNASTYCZNA

Klasa II – WEJŚCIE OD PRZEDSZKOLA – p. A. Mitał – s.16

Klasa III – WEJŚCIE GŁÓWNE – p. G. Wolanik – s. 14

Klasa IV – WEJŚCIE OD SZATNI – p. I. Dziągwa – s. 20

Godzina 10:00

Klasa V – WEJŚCIE OD SZATNI – p. E. Purcha – s.15

Klasa VI a – WEJŚCIE OD PRZEDSZKOLA – p. A. Możdzeń – s. 19

Klasa VI b – WEJŚCIE OD PRZEDSZKOLA – p. M. Proskura – Buczak – s.3

Klasa VII – WEJŚCIE OD SZATNI – p. K. Piotrowska – s. 1

Klasa VIII a – WEJŚCIE GŁÓWNE – p. J. Kus – Buć – s. 12

Klasa VIII b – WEJŚCIE GŁÓWNE – p. J. Mikołajczyk – s. 11

Prosimy, aby do budynku szkoły uczniowie obowiązkowo wchodzili w maseczkach / przyłbicach, zdezynfekowali ręce i zachowali reżim sanitarny.

Przypominamy, aby 1 września każdy uczeń miał ze sobą plecak lub siatkę , ponieważ podczas spotkania z wychowawcami otrzymają podręczniki. Prosimy również o przyniesienie podpisanego przez obydwojga rodziców/ prawnych opiekunów oświadczenia dotyczącego zagrożenia epidemiologicznego – COVID-19.

Druki oświadczeń należy pobrać i wydrukować ze strony internetowej szkoły (link poniżej) albo pobrać druk w wersji papierowej przy wejściu do budynku szkoły.

LINK OŚWIADCZENIE

Uczniowie podczas spotkania z wychowawcami 1 września 2020 r. proszeni są także o złożenie poniższej deklaracji odnośnie korzystania z obiadów od 2 września 2020 r. (link poniżej) lub pobrać druk w wersji papierowej przy wejściu do budynku szkoły.

LINK STOŁÓWKA