Pomaganie przez klikanie

Pomaganie może być bardzo proste! W Internecie znajdują się strony fundacji, które można łatwo wesprzeć- wystarczy zwykłe kliknięcie. Za każdy klik fundacja otrzymuje drobną kwotę pieniężną od reklamodawców lub sponsorów. Szkolny Wolontariat zebrał wszystkie tego typu strony i stworzył prezentację z informacjami, na co należy kliknąć oraz jaką fundację i jaki cel w ten sposób wspieramy. Akcja została rozpropagowana wśród uczniów i mija właśnie drugi miesiąc naszego szkolnego klikania. Większość uczniów pamięta o tym, aby odwiedzać strony fundacji codziennie, przypominamy też o tym często na zajęciach. To bardzo ważne, bo im więcej kliknięć, tym większe wsparcie otrzyma fundacja. Zachęcamy do obejrzenia krótkiej prezentacji wolontariuszy na ten temat.

Joanna Mikołajczyk

Link do prezentacji wolontariuszy: KLIKNIJ BY WYŚWIETLIĆ W NOWYM OKNIE