Pożegnanie klas 8

„Nie do wiary jak szybko płynie czas,

Wczoraj mali dziś dorosły świat…”

Dzień 24 czerwca 2021 r na długo pozostanie w naszej pamięci. Uczniowie klas 8a i 8b zakończyli naukę w szkole podstawowej. Szybko minęły szkolne lata i przyszła pora rozstania. Uroczystość pożegnania klas 8 rozpoczął polonez w wykonaniu Pani Dyrektor, Wychowawczyń oraz Absolwentów.

Po pożegnaniu uczniów przez Panią Dyrektor odbył się program artystyczny w wykonaniu młodzieży. Wspomnienia, miłe chwile spędzone w szkole bardzo wyraźnie wybrzmiały w wierszach Uczniów. Ale było również i z humorem, bo przecież w szkole bywało również zabawnie i wesoło.

Nasi Absolwenci podziękowali Dyrekcji, wychowawcom, nauczycielom i pracownikom szkoły za wspólnie spędzone lata, za trud włożony w edukację oraz wychowanie.

Następnie uczniowie klasy 7 z dużym poczuciem humoru pożegnali starszych kolegów wręczając im pamiątkowe medale.

Po pożegnaniach Pani Dyrektor wręczyła nagrody i wyróżnienia najlepszym uczniom oraz podsumowała konkursy, w których wyróżnieni byli nasi Absolwenci.

Uczniom kończącym szkołę życzymy wielu sukcesów w dalszej nauce i spełnienia życiowych planów.

Justyna Kus-Buć,
Joanna Mikołajczyk