Przedstawienie “Czerwony Kapturek”

17 marca obchodzimy w naszej szkole Dzień św. Patryka – patrona Irlandii. W związku z tym wydarzeniem nasi uczniowie wzięli udział w konkursie na najładniejszy plakat o św. Patryku, a także mieliśmy okazję oglądać spektakl pt. “Czerwony Kapturek” w wersji angielskiej, w wykonaniu uczniów klasy I, III oraz V. Nasi wychowankowie w zabawny sposób przedstawili losy bohaterów „Czerwonego Kapturka”. Każdy mały aktor starannie przygotował się do swej roli, a piękna scenografia i barwne kostiumy idealnie odzwierciedlały klimat prezentowanej bajki. W tym miejscu warto dodać, iż dla niektórych uczestników był to prawdziwy debiut sceniczny. A sama inscenizacja wzbudziła wśród widzów wiele emocji. Przedstawienie przygotowały: p. Edyta Purcha, p. Barbara Grzesik oraz p. Jadwiga Samagalska.

Edyta Purcha