Przedszkolny Konkurs Plastyczny “Praca moich rodziców”

Z radością informujemy, że w dniu 25 października 2022 r. rozstrzygnięty został Przedszkolny Konkurs Plastyczny pt.: „Praca moich rodziców”. Celem przedsięwzięcia było zapoznanie przedszkolaków z wybranymi zawodami, kształtowanie pozytywnych postaw wobec pracy i edukacji, pobudzanie i rozwijanie zainteresowań, uzdolnień oraz zaprezentowanie twórczych możliwości dzieci poprzez wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych.

Na tegoroczny konkurs zgłoszonych zostało 15 prac plastycznych wykonanych przez dzieci samodzielnie lub z pomocą rodziców. Uczestnicy konkursu wykazali się ogromną wiedzą na temat prezentowanych zawodów. Wszystkie dzieła plastyczne cechowała pomysłowość, oryginalność i niepowtarzalność. Wytypowanie zwycięzców było niezwykle trudnym zadaniem dla komisji konkursowej. Wytwory plastyczne oceniane były w czterech kategoriach wiekowych. Jury przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

Kategoria I: 3 latki

I miejsce: Alicja Gancarczyk

Kategoria II: 4 latki

I miejsce: Hubert Lis

II miejsce: Szymon Ślaski, Szymon Witek

Wyróżnienie:

Maja Sobań

Liliana Lech

Kategoria III: 5 latki

I miejsce: Liwia Dziągwa

II miejsce: Helena Cupryś

III miejsce: Nikola Sondej

Kategoria IV: 6 latki

I miejsce: Filip Surowiec

II miejsce: Jan Ziobro

III miejsce: Antoni Tworzydło

Wyróżnienie:

Antonina Bury

Kacper Cisek

Wszyscy uczestnicy konkursu uhonorowani zostali imiennymi dyplomami i pięknymi upominkami, które wręczyły laureatom Pani Dyrektor Renata Poźniak oraz Pani Wicedyrektor Joanna Pieczonka. Prace konkursowe wyeksponowane zostały na wystawie zorganizowanej w holu przedszkola.

Serdecznie dziękujemy uczestnikom konkursu za udział i twórczą pracę. Podziękowania należą się również rodzicom za ogromne zaangażowanie i współpracę. Życzymy dalszych sukcesów!!!