Rozstrzygnięcie Przedszkolnego Konkursu Plastycznego „Praca moich rodziców”

25 października 2023 r. rozstrzygnięty został Przedszkolny Konkurs Plastyczny pt.: „Praca moich rodziców”. Uczestnikami były dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Celem przedsięwzięcia było zapoznanie przedszkolaków
z wybranymi zawodami, kształtowanie pozytywnych postaw wobec pracy
i edukacji, pobudzanie i rozwijanie zainteresowań, uzdolnień oraz zaprezentowanie twórczych możliwości dzieci poprzez wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych.

Na konkurs zgłoszono 13 prac plastycznych. Każda była niezwykle pomysłowa i zgodna z tytułem konkursu. Komisja biorąc pod uwagę kryteria określone w regulaminie przyznała nagrody i wyróżnienia w poszczególnych kategoriach:

Kategoria I: 3 latki

I miejsce: Zuzanna Chmiel

II miejsce: Lilianna Lech

III miejsce: Julia Malach

Wyróżnienie: Mia Rąb

Kategoria II: 5 latki

I miejsce: Zofia Wolanik

II miejsce: Emilia Bać

III miejsce: Aleksander Cyrek

Wyróżnienie: Paweł Chmaj

Kategoria III: 6 latki

I miejsce: Dominika Baran

II miejsce: Antoni Gancarz

III miejsce: Borys Szuberla

Wyróżnienie: Nikola Sondej, Alan Lepionka

Wszyscy uczestnicy konkursu uhonorowani zostali imiennymi dyplomami i pięknymi upominkami, które wręczyła dzieciom Pani Wicedyrektor Joanna Pieczonka. Prace konkursowe wyeksponowane zostały na wystawie zorganizowanej w holu przedszkola.

Wszystkim „małym artystom” składamy serdeczne gratulacje oraz podziękowania za udział w konkursie i twórczą pracę.
Życzymy dalszych sukcesów!!!