Trochę radości na Święta

„Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest,
nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi.”

Jan Paweł II

Boże Narodzenie to szczególny czas, obfitujący w piękne gesty, życzliwość i pamięć o potrzebujących naszego wsparcia. Dzięki wzajemnej pomocy możemy sprawić, że ten wyjątkowy okres w roku dla osób starszych, chorych i samotnych będzie jeszcze piękniejszy i radośniejszy.

Szkolni wolontariusze po raz kolejny okazali swoje wielkie serca i wraz z opiekunami przygotowali kartki świąteczne oraz drobne prezenty dla samotnych mieszkańców Wólki Podleśnej. Te symboliczne upominki z pewnością bardzo ucieszyły mieszkańców naszej miejscowości.

Ponadto część kartek wykonanych przez naszych uczniów została wysłana do podopiecznych Hospicjum im św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach oraz do Hospicjum w Miechowie.

Grażyna Wolanik
Joanna Mikołajczyk