Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/2024

“Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi…”

W dniu 4 września 2023 w naszej szkole odbyła się uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego 2023/2024. Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy, jak zawsze, mszą św. w kościele parafialnym, po czym uczniowie wraz z rodzicami i nauczycielami udali się do szkoły, gdzie Pani Dyrektor przywitała wszystkich serdecznie i życzyła owocnej pracy w nadchodzących miesiącach.

Po uroczystym odśpiewaniu hymnu państwowego i hymnu szkoły, uczniowie klasy III i IV zaprezentowali program artystyczny. Po części oficjalnej, uczniowie spotkali się z wychowawcami w salach lekcyjnych i zapoznali z planem zajęć na nowy rok szkolny.

Życzymy wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom owocnego roku szkolnego pełnego sukcesów!

Dariusz Czyjt
Katarzyna Piotrowska
Gabriela Wardęga