Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

1 wrzesnia to dla wszystkich uczniów i nauczycieli dzień rozpoczęcia roku szkolnego.
Uroczysty apel rozpoczynający rok szkolny odbył się na sali gimnstycznej. Z uśmiechem na twarzy i w galowych strojach stawili się nasi uczniowie i nauczyciele. W tym roku do społeczności szkolnej dołączyły dwie pierwsze klasy, z czego się niezmiernie cieszymy i serdecznie witamy każdego ucznia oraz ich rodziców. Wśród grona pedagogicznego nie zabrakło nowych nauczycieli, których przedstawiła pani dyrektor Renata Poźniak. Wszystkim zgromadzonym pani dyrektor życzyła, aby nowy rok szkolny był pełen sukcesów, ciekawych wyzwań edukacyjnych i rozwijąjących doświadczeń. Tegoroczną uroczystość przygotowali uczniowie uczęszczający do świetlicy szkonej oraz przestwiciele klasy 8A.

Po oficjalnej uczęści uroczystości wszyscyuczniowie rozeszli się do klas, gdzie wychowawcy przekazali im informację dotyczące bieżącego roku szkolnego.

WSZYSTKIM UCZNIOM, NAUCZYCIELOM, PRACOWNIKOM SZKOŁY

ŻYCZYMY UDANEGO NOWEGO ROKU SZKOLNEGO,

A RODZICOM – RADOŚCI Z SUKCESÓW ICH DZIECI.

Gabriela Wardęga
Agnieszka Możdżeń