Uroczystość z okazji Dnia Matki i Ojca

Dzień Ojca i Dzień Matki to święta będące wyrazem szacunku dla rodziców. Dla małego dziecka, rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać i pielęgnować więź między dzieckiem, a rodzicem. Dlatego też co roku w naszej szkole obchodzony jest Dzień Matki i Ojca.
Z tej właśnie okazji 28 maja 2024 roku odbyła się uroczystość przygotowana przez klasę II A i II B pod okiem wychowawczyń. Dzieci zaprezentowały przedstawienie pt. „Jaś i Małgosia”, podczas którego pokazały swoim rodzicom swoje zdolności recytatorskie, wokalne, taneczne oraz ruchu scenicznego. Były również wiersze, piosenki, i życzenia dla kochanych rodziców. Dzieci zostały obdarowane gromkimi brawami i pochwałami. Podczas wręczania kwiatów całusom i uściskom nie było końca. Zaproszeni rodzice mogli również odnaleźć w galerii prac swój portret namalowany przez ich dzieci i zabrać go do domu. Poszukiwaniu portretu towarzyszył śmiech, radość i duma z dzieci.

Możdżeń Agnieszka
Mitał Anna