Warsztaty z cyklu “Przedszkolak z pasją”

W Naszym przedszkolu odbyły się kolejne warsztaty z cyklu “Przedszkolak z pasją”. Tym razem tematem zajęć była “Okładka sensoryczna”.  Dzieci poznały definicję sensoryki, uczyły się poznawać świat przez zmysły. Pokonywały również ścieżkę sensoryczną składającą się z różnych struktur. Była to świetna zabawa połączona z nauką i poznawaniem nowych pojęć. W części praktycznej przedszkolaki miały za zadanie zbudować okładkę sensoryczną według własnego pomysłu.   “Mali artyści” z zaangażowaniem przystąpili do tego niesamowitego wyzwania. Wykazali się ogromną kreatywnością i pomysłowością. Proces twórczy w postaci tworzenia okładki sensorycznej sprawił, że każdy mały przedszkolak mógł stać się artystą i kreować świat po swojemu.  Atmosfera podczas warsztatów była wspaniała, wszyscy świetnie się bawili!