Zabawa karnawałowa klas młodszych

W dniu 27 stycznia w naszej szkole odbyły się klasowe zabawy karnawałowe. Niestety czas trwającej pandemii bardzo ograniczył formę zabawy. Mini bale zostały zorganizowane przez wychowawczynie w klasach dla młodszych uczniów.
Mimo ograniczeń dzieci przygotowały się do zabawy, wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Postaci było wiele –  niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, zaciekawienie wśród kolegów i koleżanek.
Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach organizowanych np.:  tańcu w parach z balonem, tańcu w parach na gazecie, zabawie z brakującym krzesełkiem, zabawie w kotka i myszkę. Humor dopisywał zarówno dzieciom jak i wychowawczyniom.
Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.
Dziękujemy uczniom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów.
Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń, zresztą – zobaczcie sami!
Kolejny bal karnawałowy już za rok, mamy nadzieję, że w formie sprzed pandemii.

Grażyna Wolanik
Anna Mitał