Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

21 czerwca odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Tak długo wyczekiwany przez uczniów dzień rozpoczął się Mszą Świętą. Następnie razem z pocztem sztandarowym przeszliśmy do szkoły, gdzie w sali gimnastycznej odbyła się część oficjalna.

Po odśpiewaniu hymnów, Pani Dyrektor- Renata Poźniak przywitała wszystkich obecnych. Z całą społecznością szkolną świętowali także nasi goście- Pani Sylwia Lech- Radna Gminy Trzebownisko i Przewodnicząca Rady Rodziców, Pan Józef Lech- Sołtys Wólki Podleśnej.

Pani Dyrektor podsumowała kończący się rok szkolny, a następnie pogratulowała i wręczyła świadectwa wyróżnionym uczniom z klas IV-VIII. Nagrodzone zostały również osoby, które pokazały swoje talenty w organizowanych konkursach. Po tej części swój występ miały klasy IA i IB, które przedstawiły zasady bezpiecznych zabaw w trakcie wakacji, a także odśpiewały piosenki, przenosząc wszystkich w wakacyjny czas.

Wszystkim uczniom życzymy słonecznych, bezpiecznych wakacji i gratulujemy

osiągniętych sukcesów. Dziękujemy także rodzicom za współpracę i zaangażowanie w życie naszej szkoły.