Bądźmy życzliwi dla siebie nie tylko od święta! Dzień Życzliwości 21 listopada 2020r.

Samorząd Uczniowski wraz z Szkolnym Klubem Wolontariatu i Szkolnym Klubem Mediatorów zachęca nauczycieli i uczniów naszej szkoły do zaangażowania się w obchody Dnia Życzliwości.

Proponujemy następujące działania:

1. W piątek 20 listopada ubieramy się na żółto i  oczywiście włączamy kamerki.

2. „Życzliwość w kadrze”- pokazujemy życzliwość wobec wybranej osoby, klasy lub zwierzaczka za pomocą zdjęcia z krótkim opisem. Gotowe zdjęcia przesyłamy na e- maila: pedagogzswp@wp.pl do środy 18.11.2020r. Ze wszystkich  zdjęć zostanie wykonany jeden duży kolaż, który udostępnimy  na stronie internetowej naszej szkoły.

3. Życzenia i pozdrowienia- każdy nauczyciel, uczeń, bądź klasa może wysłać miłe pozdrowienia   lub życzenia- na e-maila: pedagogzswp@wp.pl  do środy 18.11.2020r.

Z wszystkich zebranych pozdrowień powstanie prezentacja, która będzie udostępniona na stronie internetowej  naszej szkoły.

PAMIĘTAJCIE! WARTO BYĆ ŻYCZLIWYM KAŻDEGO DNIA!

Życzymy miłej zabawy!